Mariánské náměstí 5, Ostrava
+420 608 771 081
oaza.sami@email.cz

Léčebné masáže

 Léčebné, zakázané to slovo pro označení masáží. Vystihnout v kostce oč běží při  léčebných masážích slovy není snadné. Odráží totiž celkově i životní styl maséra a dlouhodobá pozorování světa, ve kterém žije, kdy sám on i jeho okolí usiluje o to, aby šli dobrým příkladem.

Máme-li specifikovat léčebné masáže jednou větou pak, tai Cesta, čchi energie, relax uvolněním– do stavu přirozeného zdraví.

Léta praxe nám ukazují, že jakékoliv pohybové či mentální stereotypy se jakoby vrývají do organismu, ve kterém si lze mnohé přečíst o vašich potížích.

Postupným srovnáním disbalancí mezi levou a pravou, horní a dolní polovinou těla masér harmonizuje celý organismus. Spouští metabolismus, čím urychlí odvod odpadních látek a uvolní blokovanou „zahnívající“ lymfu. Obnoví zapomenutou energii. Zbavuje bolestí celého těla, vč. bolestí hlavy. Odstraňuje nespavost, psychickou a fyzickou vyčerpanost. Příznivě pomáhá při rekonvalescenci po onemocněních a úrazech ( vhodné se poradit s lékařem).

Často nesoucí i název „Léčebná (fasciální) masáž“, vzhledem k poli působnosti během jediného terapeiutického působení.

Kdy může součástí fasciálního uvolnění být např. ošetření reflexní masáží akupresurních zon a drah celého těla důraznými citlivými tlaky a protahováním. Na vymasírované partie je aplikován příjemný suchý teplý zábal. Během masáže je tělo přikryté, odhlalené jsou ( nevyžadují-li okolnosti jinak ) pouze právě masírované partie.

Chceme-li hovořit o čem jsou naše léčebné masáže, je třeba pohovořit o všech masážních a terapeutických technikách a medotách, které jsme v průběhu více než 25-ti let masérské praxe studovali a je základem našeho jedinečného a nezaměnitelného způsobu masírování a přístupu k práci. Je proto třeba zmínit pole jejich působnosti, které by pro přehlednost bylo možné rozděli do čtyř podskupin:

Všeobecně působící masáže

Speciální masážní techniky

Rekondiční masáže a cvičení

Doplňky masírování

  • Muzikoterapie
  • Aromaterapie

Nenahrazujeme práci lékařů! Dbáme kontraindikací např. při akutních bolestivých stavech, úrazech, onemocnění apod..

Jsme vám plně k dispozici v naší útulné oáze klidu. Pokud nepotřebujete být neustále ve spojení s okolním světem, během masírování zpravidla telefony nezvoní.

Masér si vyhrazuje dostatek času, aby s vámi mohl probrat potřebné před nebo po masáži a měl prostor k přípravě na dalšího klienta.

Těšíme se na vaší návštěvu.

+

+

+


1991-2019 © Jan Samiec / Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava Mariánské hory / telefon: +420 608 771 081 / IČ:65476816   

    Dle předchozích telefonických objednávek 8-20 hodin