Mariánské náměstí 5, Ostrava
+420 608 771 081
oaza.sami@email.cz

Cover masáž

Masáže, relaxace, rekondice, regenerace, masérské kurzy, Bemerterapie, cvičení

Řadíme ji mezi speciální masání techniky tak všeobecně působící masáže v třídě fasciálních masáží.

Účelem této masáže je připravit masírovaného k prohloubení či rozšíření účinku všech masáží včetně částečných na celý organismus masírovaného. Používáme ji v našem masážním studiu jako úvodní diagnosticko-terapeuticko masážní metodu, prostřednictvím níž se:

  1. srovnávají disbalance mezi levou a pravou horní a dolní částí těla,
  2. stimuluje současně lymfatický, svalový, kloubní, nervový a vaskulární systém z pohledu materiální medicíny fasciální a z pohledu alternativní medicíny systémy vnitříhch orgánů jak reflexní tak energetický,
  3. zklidňuje mysl a přenáší masírovaného do hladiny mezi bděním a spánkem (známé též jako hladina alfa),
  4. uvolní napětí v celém těle masírovaného, probhubuje důvěru v ruce maséra
  5. a připravuje tělo na další fázi masírování, jehož účinky se díky technice fyzioregenerační stimulace organismu zakrytou masáží prohloubí a umožňuje masérovi i masírovanému pracovat v hlubší rovině prožitku.

Provádí se na zakrytém těle, spolu s aplikací suchých teplých zábalů. Pro extremně stydlivé a obavající se doteků pokožky je možné ji provést i přes oblečení. Máme ji v našem repertoáru i jako samostatnou proceduru.

Působí příznivě při celkovém fyzickém a psychickém vyčerpání, uvolňuje napětí současně ve svalech a kloubech, lymfatickém i nervovém systému. Vyrovnává disbalance mezi levou-pravou, horní-dolní polovinou těla. Součástí této masáže je ošetření reflexních zon plosek nohou a rukou.

Umožňuje pracovat masérovi i masírovanému v hlubší rovině prožitku. Tělo a mysl se uvádí do velepříjemného relaxovaného stavu (známého též jako hladina alfa) mezi bděním a spánkem.

Zbavuje napětí, přináší nadhled a vnitřní klid. Harmonizuje, životní energii.

+

+

+


1991-2019 © Jan Samiec / Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava Mariánské hory / telefon: +420 608 771 081 / IČ:65476816   

    Dle předchozích telefonických objednávek 8-20 hodin