Mariánské náměstí 5, Ostrava
+420 608 771 081
oaza.sami@email.cz

Léčebné masáže

Masáže, relaxace, rekondice, regenerace, masérské kurzy, Bemerterapie, cvičení

Ačkoliv je náš přístup profesionální, specifikovali bychom ho spíše jako lidský chápající individuální rozpoložení, které se klient od klienta liší.“

Léčebné masáže

kombinace olejové masáže a cover masáže celého těla

 

Obsahuje dvě fáze: 

  • 1. V úvodní originální diagnosticko-terapeutické technice zakrytou masáží celého těla, kterou si dovolujeme odborně nazývat fyzioregenerační stimulace organismu, si současně naskenujeme souvislosti vašich potíží vnímavými doteky, tlaky a protahováním. Je dosti podobná masáži Shia-tsu, Tibetské či Čínské tlakové masáži. Nastimulujeme tak současně váš reflexní, nervový, cévní, lymfatický, svalový a kloubní systém. Srovnáme disbalance mezi levou a pravou, horní a dolní, přední a zadní polovinou těla. Součástí přípravné fáze masáže je úvelné ošetření plosek nohou a rukou
  • 2. Ve zbývajícím čase se budeme hlouběji věnovat zádům, šíji, hlavě, nohám a rukám olejovu masáží podle toho, kterou variantu masáže si zvolíte. Masáže jsou v chladných měsících doplněny o suché teplé zábaly.
Poznámka: Léčebné účinky masáže můžeme umocnit použitím fyzikální cevní magnetoterapie, na jejíž aplikaci během masáže se můžeme domluvit po předešlém vyloužení kontraindikací. Cenu masáže nezvýší, je zahrnuta v ceně. Ulehčuje nám práci. Její hlavní přínos je úprava mikrovaskulární cirkulace. Zvýší efekt odvádění zplodin látkové výměny z vašeho organismu přetíženého toxíny a zásobuje jej životodárným kyslíkem a živinami. O této unikátní terapii se můžete dovědět v sekci magnetoterapie BEMER, kterou můžete využít i jako samostatnou proceduru za cenu uvedenou v platném ceníku.

Jak to u nás probíhá:

  • Před masáží si krátce popovídáme a upřesníme váš zájem, popřípadě vám vysvětlíme souvislosti vašich potíží.
  • Setkání probíhá v útulném klidném prostředí, domácké atmosféře provoněné éterickými oleji a doprovází je příjemná relaxační hudba.
  • Pro návrat do reality (aby se vám nezatočila hlava při vstávání) vám po masáži ponecháme ještě nějaký čas a podáme trošku vody k pití. K dispozici je wc a sprcha.
  • V našem harmonogramu masáží si mezi klienty dáváme rezervu půl hodiny, ať máme čas na vše potřebné, důležité a nezbyné. Veškeré pomůcky a vybavení, včetně času navíc pro úvodní rozhovor, odkládání a oblékání svršků a naši přípravu na dalšího klienta jsou zahrnuty v ceně.
  • Pokud si u masírování nechcete povídat, zpravidla mlčíme, respektujeme vaše právo na klid a odpočinek.
  • Vyzvánění telefonů máme vypnutá. Pakliže vám nezvedáme telefon, masírujeme a ozveme se vám obratem. Je lépe volat než se na dlouhé lokty objednávat esemeskou ( když se chcete objednat k zubaři, sms mu taky neposíláte).
  • Kromě prvních tří schodů do budovy Domu techniky Ostrava, kde máme umístěno naše masážní studio, je všude bezbariérový přístup. S vozíčkem nebo berlemi vám pomůžeme.
Srdečně se těšíme na vaší návštěvu!

1991-2023 © Jan Samiec / Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava Mariánské hory / telefon: +420 608 771 081 / IČ:65476816   

    Dle předchozích telefonických objednávek 8-20 hodi