Mariánské náměstí 5, Ostrava
+420 608 771 081
oaza.sami@email.cz

Léčebné masáže

Masáže, relaxace, rekondice, regenerace, masérské kurzy, Bemerterapie, cvičení

„Umíme si poradit s potížemi, které vám brání v prožívání kvalitního života.“

Možná jste právě teď našli toho Vašeho maséra.

Saháme na lidi už třicet let. Byť jsme profesionálové, nedefinovali bychom náš přístup jako profesionální, ale lidský a citlivý, dotýkající se srdcí lidí. Umíme i přitlačit i pohladit podle vašeho individuálního nastavení a očekávání. Hlavní devízou je pro nás vaše důvěra, s níž se odevzdáte do umění našich rukou, protože na ní závisí účinek našeho masírování.“ 

Léčebné masáže

kombinace olejové masáže a cover masáže celého těla

  • Naše léčebné masáže vám pomohou zbavit se anebo alespoň zmírnit dlouhodobá trápení.
  • Řekněte si, co potřebujete namasírovat: se zaměřením na nohy, záda a šíji, ruce nebo na bolesti hlavy.“
  • Respektujeme právo na váš odpočinek a soukromí, proto si na vás vyhrazujeme dostatek času, abychom s vámi mohli probrat i vše  potřebné před nebo po masáži a i my měli prostor k přípravě na dalšího návštěvníka.

O čem to bude

Masáž zahrnuje vždy dvě fáze, olejovou relaxační masáž vámi zvolených partií , které předchází Cover masáž (neboli fyzioregenerační stimulaci organismu) celého těla, která je tím podstatným,  na čem odvisí zbytek masáže.

Masér si na začátek zdiagnostikuje souvislosti vašich potíží. Citlivými doteky, tlaky a protahováním jednotlivých partií vašeho těla odstraní blokády.

Stimuluje reflexní, nervový, cévní, lymfatický, svalový a kloubní systém.

Srovná disbalance mezi levou a pravou, horní a dolní polovinou těla.

Součástí masáže je velepříjemné ošetření reflexních zon plosek nohou a rukou.

Masáž probíhá v atmosféře provoněné éterickými oleji a doprovází ji příjemná hudba. 

Pro návrat do reality vám masér/ka po masáži ponechá ještě nějaký čas, nabídne vodu a poskytne pár užitečných rad.

Pokud vám něco radíme, vycházíme z toho, co sami děláme a máme vyzkoušené a ověřené u sebe. Samozřejmě s plným vědomím toho, že, co může fungovat u jednoho, nemusí zákonitě vždy být to pravé pro druhého. Necháváme plně na vás jak k tomu přistoupíte.

„Cesta energie života návracející přirozené zdraví.“

Na základě stereotypů ve vaší životosprávě, mentálních, pohybových, stravovacích  návyků a podobně si lze mnohé přečíst o tom, co je zdrojem vašich potíží. Přistupujeme k vám celostně s citem pro hybné síly života. Každý přírodní organismus má vrozenou schopnost se uzdravit sám, pokud z něj odstraníme překážky, které tuto samoregenerační funkci blokují. Prostřednictvím masáží vám pomáháme porozumět hlubkým souvislostem projevů vašeho života. Je pak na vás, zda některé změníte, upravíte, přidáte, či si ještě nějaký čas budete chtít ponechat. To hlavní, pokud nás něco sužuje, je uvědomit si, že něco neděláme úplně správně.

Pozvolné srovnávání disbalancí a odstraňování blokád jak na úrovni fyzické tak mentální postupně spouští procesy, které takříkajíc zapoměly na to, když fungovaly správně. Odvodem odpadních látek počínaje obnovením vitality vašeho života konče.

Pomáháme vám objevit vaši zapomenutou životní energii vyčerpavanou při vašich  každodenních činnostech.

Naše masáže zbavují bolestí celého těla, vč. bolestí hlavy. Odstraňují nespavost, psychickou a fyzickou vyčerpanost. Příznivě pomáhají při rekonvalescenci po onemocněních a úrazech.

Při masírování je vaše tělo přikryté, aby vám nebyla zima, nestyděli jste se, cítili jste se komfortně,  odhlalené jsou pouze právě masírované partie. V chladném období kombinujeme masáž se suchými teplými zábaly  nahřátými ručníky. Vaše spodní prádlo chráníme před znečištěním. Snažíme se po celou dobu vaší návštěvy, abyste se u nás do slova a do písmene cítili jako v bavlnce. 

Pokud nepotřebujete být neustále ve spojení s okolním světem, během masírování zpravidla nám telefony nezvoní. Děkujeme za pochopení.

1991-2021 © Jan Samiec / Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava Mariánské hory / telefon: +420 608 771 081 / IČ:65476816   

    Dle předchozích telefonických objednávek 8-20 hodin