Mariánské náměstí 5, Ostrava
+420 608 771 081
oaza.sami@email.cz

Léčebné masáže

Masáže, relaxace, rekondice, regenerace, masérské kurzy, Bemerterapie, cvičení

Potýkáte se dlouhodobě s problémy, které vás omezují ve vašem osobním životě?

„Vyzkoušejte naše léčebné masáže a zbavte se neduhů, které vás trápí. Na výběr máte několik variant: se zaměřením na nohy, záda a šíji, ruce nebo proti bolestem hlavy.“

 

Léčebné masáže

kombinace olejové masáže a cover masáže celého těla

 

V naší více než dvacetileté praxi nejčastěji využívané masáže. Každá masáž zahrnuje v první fázi diagnosticko-terapeutickou cover masáž (neboli fyzioregenerační stimulaci organismu) celého těla, jejímž prostřednictvím masér/ka naskenuje souvislosti vašich potíží citlivými doteky, tlaky a protahováním. Současně tím nastimuluje reflexní, nervový, cévní, lymfatický, svalový a kloubní systém. Srovná disbalance mezi levou a pravou, horní a dolní polovinou těla. Součástí přípravy cover masáží je příjemné ošetření reflexních zon plosek nohou a rukou.

Ve zbývajícím čase se masér/ka bude hlouběji věnovat olejovou masáží zádům, šíji, nohám, rukám a hlavě podle toho, kterou variantu masáže si zvolíte viz. ceník.

Masáž probíhá v provoněné atmosféře éterickými oleji a doprovází ji příjemná hudba. 

Pro návrat do reality vám masér/ka po masáži ponechá ještě nějaký čas, kdy vám pro aktivaci lymfy a srovnání tlaku (aby se vám nezatočila hlava při vstávání) podá k napití pramenitou vodu a poskytne pár užitečných informací. Na konci návštěvy dostanete ještě „pamlsek na závěr“.

 

Pár informací o filozofii našeho masírování:

Snad se nám podařilo vystihnout v kostce vše, oč při našich masážích běží. Odráží totiž celkově i životní styl maséra a jeho dlouhodobá pozorování světa, ve kterém žije, kdy sám usiluje o to, aby šel dobrým příkladem.

Máme-li specifikovat léčebné masáže jednou větou pak tai-cesta čchi-energie uvolněním do stavu přirozeného zdraví.

Léta praxe nám ukazují, že jakékoliv pohybové či mentální stereotypy se jakoby vrývají do organismu, ve kterém si lze mnohé přečíst o vašich potížích.

Postupným srovnáváním disbalancí mezi levou a pravou, horní a dolní polovinou těla masér harmonizuje celý organismus. Spouští metabolismus, čím urychlí odvod odpadních látek a uvolní blokovanou „zahnívající“ lymfu.

Obnovuje životní energii nezbytnu ke zvládání každodenních povinností.

Naše masáže zbavují bolestí celého těla, vč. bolestí hlavy. Odstraňuje nespavost, psychickou a fyzickou vyčerpanost. Příznivě pomáhá při rekonvalescenci po onemocněních a úrazech.

Dáváme jim přívlastek léčebné pro pole působnosti, které obsáhnou během jediného terapeutického působení.

Během masáže je tělo přikryté, odhlalené jsou pouze právě masírované partie. Vaše spodní prádlo chráníme před znečištěním ručníkem. Snažíme se o to, abyste se do slova a do písmene u nás cítili jako v bavlnce. Celkový dojem a účinek masáže v chladných měsících dotváří aplikace  příjemných teplých suchých zábalů. 

Respektujeme právo na váš odpočinek. Vyhrazujeme si na každého dostatek času, abychom s vámi mohli probrat potřebné před nebo po masáži a měli i prostor k přípravě na dalšího hosta.

Pokud nepotřebujete být neustále ve spojení s okolním světem, během masírování zpravidla telefony nezvoní.

 

Chcete-li, abychom pohovořili více odborněji,

o čem jsou naše léčebné masáže, je se třeba zmínit o všech masážních a terapeutických technikách a medotách, které jsme v průběhu naší 27-mi leté masérské praxe studovali a jsou základem tohoto našeho jedinečného a nezaměnitelného způsobu masírování a přístupu k práci, při níž hledáme způsoby nikoliv výmluvy. Pro přehlednost si je dovolíme rozdělit do čtyř podskupin, o kterých je pak pojednáno v odkazech zvlášť:

Všeobecně působící masáže

Speciální masážní techniky

Rekondiční masáže a cvičení

Doplňky masírování

  • Muzikoterapie
  • Aromaterapie

Nenahrazujeme práci lékařů! Dbáme kontraindikací např. při akutních bolestivých stavech, úrazech, onemocnění apod..

Těšíme se na vaší návštěvu.

+

+

+


1991-2019 © Jan Samiec / Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava Mariánské hory / telefon: +420 608 771 081 / IČ:65476816   

    Dle předchozích telefonických objednávek 8-20 hodin