Mariánské náměstí 5, Ostrava
+420 608 771 081
oaza.sami@email.cz

Masáž hlavy, uší, šíje a obličeje

Masáže, relaxace, rekondice, regenerace, masérské kurzy, Bemerterapie, cvičení

Masáž šíje, hlavy, vč. uší a obličeje

Trápí vás dlouhodobé problémy s neutichající bolestí hlavy a krční páteře? Tato masáž je pro vás tou nejlepší volbou. Je z řady všeobecně působicích masáží zaměřenou na oblast šíje, hlavy a obličeje. Provádí se v leže na zádech. Po předešlé domluvě ji zpravidla doplňujeme o fyzikální cevní magnetoterapii, která upravuje mikrovaskulární cirkulaci krve a odvádí z přetíženého nevového systému toxíny a zásobuje jej živinami. O Bemer terapii se dovíte více v sekci Magnetoterapie Bemer

Je jako ušitá na míru proti stavům, kdy vám jak se říká praská hlava, fungujete už jen sebezapřením a valí se na vás stres a starosti a nemůžete se lidově řečeno nadechnout. Stejně jako ostatní masáže z naší dílny zastavují stres, navozují hluboké uvolnění a vypínají vaší přehlcenou mysl. Tato speciální relaxační masáž je správnou volbou k tomu si dokonale odpočinout a zbavit se přepětí z dlouhodobých migrén či jen občasných bolestí hlavy. Součástí masáže šíje je i ošetření hrudníku. Hlava totiž úzce souvisí se šíjovými svaly, které spojují hlavu s oblastí hrudní páteře a hrudníku.

Stáhuje toxiny nahromaděné fyzickou i metnální aktivitou, prokrví pokožku masírovaných partií, zlepší látkovou výměnu, zásobí vaši pleť kyslíkem a živinami, vrátí vám barvu a lesk. K masážím používáme 100% kokosový olej. Jste-li zvyklí na svůj osvědčený kosmetický přípravek, můžete si jej s sebou přinést a masáž provedeme jím. 

+

+1991-2023 © Jan Samiec / Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava Mariánské hory / telefon: +420 608 771 081 / IČ:65476816   

    Dle předchozích telefonických objednávek 8-20 hodin