Mariánské náměstí 5, Ostrava
+420 608 771 081
oaza.sami@email.cz

Těhotenská masáž

Masáže, relaxace, rekondice, regenerace, masérské kurzy, Bemerterapie, cvičení

Masáže těhotných žen

Je ze skupiny všeobecně působících masáží.  Harmonizační velmi šetrná masáž prostřednictvím doteků a citlivých tlaků na energetických drahách – meridiánech těla, velmi podobná masáži Shiatsu, pro větší důslednost kombinovaná s olejovou masáží. Nastávající maminka při ní leží na boku nebo na zádech. Jedná se o citlivé ošetření celého těla s výjimkou břicha a hrudníku. Při masírování olejem je tělo zakryté dekou pro zajištění vnějšího tepla a odhalená je pouze právě masírovaná partie. Tělo se podle potřeby vypodkládavá polštáři.

Odstraňuje napětí nejen v zádech ale i ve svalech celého těla a ulevuje přetíženým kloubům během těhotenství. Zlepšuje prokrvení organismu, díky čemuž se zlepšují metabolické procesy, odbourávání zplodin (detoxikace) a  podporuje obranyschopnost organismu maminky i miminka. Navozuje pocit harmonie a klidu. „Dobíjí baterie“. Přizpůsobujeme se citlivě prožitkům při masírování. Máme v tom třicetiletou praxi.

Kontraindikace masáží v těhotenství obecně jsou v prvním trimestru a šestinedělí, kdy by zásah druhé osoby mohl narušit právě vznikající vztah maminky s miminkem.

Děkujeme za pozornost našim informacím a těšíme se na objednávku termínu vaší masáže.

+

+

+


1991-2019 © Jan Samiec / Mariánské náměstí 5, 709 00 Ostrava Mariánské hory / telefon: +420 608 771 081 / IČ:65476816   

    Dle předchozích telefonických objednávek 8-20 hodin