Mariánské náměstí 5, Ostrava
+420 608 771 081
oaza.sami@email.cz

O nás

Masáže, relaxace, rekondice, regenerace, masérské kurzy, Bemerterapie, cvičení

Rádi bychom se vám představili na vysvětlení zvláštního názvu našeho masážního studia.

GULAB JAMUN čti gulab džamun

 

V sánskritu, odkud název pochází, se písmeno j čte jako . Názvem gulab jamun se symbolicky snažíme vyjádřit současně několik věcí:

1. Gulab Jamun je název lahodného dezertu indické kuchyně. Jedná se o malé koblížky čtyřiadvacet hodin máčené v sladkém růžovém sirupu. Když je ochutnáte, pochopíte, že jeden rozhodně nestačí. Je tak lahodný, že vše kolem se zdá být hořké a kyselé. 🙂 Naši práci vnímáme jako životní poslaní dané nám zhůry, které se již notnou řadu let těší oblibě našich pravidelných návštěvníků. Čas od času v našem ceníku aktualizujeme ceny našich masáží podle toho, co nám za ně klienti dávají navíc.

2. Milujeme naší práci.  To podstatné na chuti gulabů jsou dvě věci: 1. vypracování těsta, a 2. dostatečná délka jejich koupele v růžovém sirupu. Čistota srdce a umění rukou jsou dvě věci, na nichž účinek masírování záleží především. Jde nám o trošku víc než jen o pokytování (ne) „smyslných“ masáží. Náš masérský rukopis odráží více než čtvrtstoletí pilovanou zručnost s citem pro hybné síly života.

3. Začínajícím masérům, kteří v sobě dovedou najít pokoru, nabízíme vedení s jistou životní moudrostí o souvislostech potíží těla a duše ke snadnějším a smysluplnějším začátkům v jejich masérském životě.

4. Název Gulab Jamun velmi úzce souvisí s učením Véd a gurua, který obdařil náš zrak pochodní poznání a přál si, aby gulaby byly pro svou jedinečnou chuť k dispozici každému člověku dobré vůle. Chceme použitím tohoto názvu vyjádřit současně příslušnost a sounáležistost s lidmi se zájmem o duchovní seberealizaci, kdy se sami snažíme duchovně vyvíjet ve společnosti realizovaných duší a přímo či nepřímo je osobně podporovat.

Naše „karma-free masáže“ přináší každému, kdo je užívá, současně i pozvolný duchovní pokrok. Žádná setkání nejsou náhodná.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Přistupujeme k vašim problémům individuálně s bedlivou pozroností a starostí o vaše blaho.