Mariánské náměstí 5, Ostrava
+420 608 771 081
oaza.sami@email.cz

Masérské kurzy

Masáže, relaxace, rekondice, regenerace, masérské kurzy, Bemerterapie, cvičení

 

Cover masáž neboli fyzioregenerační stimulace

Kurz fyzioregenerační stimulace

Celodenní kurz pro maséry z řad laických, začínajících i profesionálních se zájmem o prohloubení účinku jejich masírování a o navázání spolupráce s dalšími kolegy. V případě potřeby, operativně nabízíme možnost pořádání workshopů, osobních konzultací a kurzů dalších masážních technik z naší dlouholeté praxe.

O tom, co se v kurzu cover masírování naučíte, napovídá jeho název: cover neboli zakrytou masáž, neboli fyzioregenerační stimulaci organismu, která se provádí na zakrytém těle. Účelem této masáže je připravit masírovaného k prohloubení či rozšíření účinku všech masáží včetně částečných na celý organismus. Používáme ji v našem masážním studiu jako úvodní diagnosticko-terapeutickou metodu, prostřednictvím níž se:

  1. srovnávají disbalance mezi levou a pravou horní a dolní částí těla,
  2. stimuluje současně lymfatický, fasciální, svalový, kloubní, nervový a vaskulární systém z pohledu materiální medicíny a z pohledu alternativní medicíny systémy vnitříhch orgánů jak reflexní tak energetický,
  3. zklidňuje mysl a přenáší masírovaného do hladiny mezi bděním a spánkem (známé též jako hladina alfa),
  4. uvolní napětí v celém těle masírovaného, prohlubuje důvěru v ruce maséra
  5. a připravuje tělo na další fázi masírování, jejíž účinky se díky technice fyzioregenerační stimulace organismu zakrytou masáží prohloubí a umožňuje masérovi i masírovanému pracovat v hlubší rovině prožitku.

Bližší specifikaci této originální masážní techniky naleznete v nabídce našich masáží.

Termíny konání, co s sebou a cena:

Kurz probíhá ve všední dny od 8 do cca 16-17:30 hodin (dle potřeby). Jeho konání se objednává měsíc předem, abychom si pro vás v našem harmonogramu masáží mohli rezervovat celodenní termín. Koná se za minimální účasti dvou osob. Vše, co ke kurzu budete potřebovat včetně občerstvení je zahrnuto v ceně. Přijďte jen v pohodlném oblečení s přezůvkami a psacími potřebami na poznámky.

Cena 2000 Kč / za osobu

Objednávejte telefonicky na tel.: 608 771 081 nebo emailu: oaza.sami@email.cz