Mariánské náměstí 5, Ostrava
+420 608 771 081
oaza.sami@email.cz

Masérské kurzy

Masáže, relaxace, rekondice, regenerace, masérské kurzy, Bemerterapie, cvičení

 

Fyzioregenerační stimulace

Kurz fyzioregenerační stimulace – cover masáž

Obohacením vaší masáže o úvodní fázi fyzioregenerační stimulace celého těla se vaše masáž stane jedinečnou, nenapodobitelnou a odlišující vaši práci od práce ostatních masérů. Celé její kouzlo spočívá na individuální energii vycházející z vašich rukou, kdy i když dva maséři dělají totéž, není totéž.
 

Je určena jak nejen pro začínající maséry.Tato technika slouží k prohloubení důvěry klienta, respektive k získání doporučení na kvalitu vaší práce, odlišující se díky této technice o práce jiných masérů. Podělíme se s vámi o poznatky z naší třicetileté praxe v masírování.

Operativně se přispůsobíme vašim potřebám. 

Něco málo o technice:

Provádí na zakrytém těle prostěradlem, podle našich zkušeností dává masírovanému pocit bezpečí, tepla a jakési fáze průpavy než na to „skočíte“. Používáme ji v našem masážním studiu jako úvodní diagnosticko-terapeutickou metodu všech masáží z naší dílny, prostřednictvím níž se:

  1. Srovnávají disbalance mezi levou a pravou horní a dolní částí těla,
  2. Stimuluje současně energii těla, působí všechny roviny organismu: lymfatický, svalový, kloubní, nervový a reflexní systém,
  3. Zklidňuje mysl a přenáší masírovaného do hladiny mezi bděním a spánkem (známé též jako hladina alfa)
  4. Uvolňuje napětí, prohlubuje důvěru v ruce maséra
  5. Může být jak samotatnou masážní technikou tak přípravnou fází k dalšímu masírování.

Bližší specifikaci této originální masážní techniky naleznete v nabídce našich masáží.

Kurz se koná po individuální domluvě. Předáváme naše know how, abychom začínajícím masérům poskytli možnost stát se kvalitními sebevědomými na poli své působnosti. Dle našeho mínění je to způsob jak eliminovat jejich sklony ke slevo-matování slevových turistů ničící zdravou konkurenci, když lidé ztrácí povědomí o tom, co všechno se dá masírováním udělat. Je to zcela individuální nenapodobitelná věc každého maséra, která by měla být o schopnostech, dovednostech rukou maséra nikoliv jeho vypočítavosti při rádoby uplatnění na trhu práce.

Kurz probíhá po individuální domluvě.  Vše, co ke kurzu budete potřebovat včetně občerstvení je zahrnuto v ceně.

Cena je odvislá od naší hodinové sazby 600 Kč / za osobu, celkovou délku a cenu vašeho učení je o čase, který si od nás vyžádáte. Je to individuální.

Objednávejte telefonicky na tel.: 608 771 081 nebo emailu: oaza.sami@email.cz